+90 (312) 433 33 79 | info@waxae.com

Hakkımızda

Waxae Teknoloji Grubu 2006 yılından günümüze; Yazılım ve Altyapı olmak üzere iki uzmanlık alanıyla hizmet vermektedir. Remote olarak 10’un üzerinde çalışanıyla ‘Bilişim ve Teknoloji’ alanına odaklanan Waxae, günümüzde müşterilerine Özel Çözümler sunmaktadır.

İş yazılımları ve teknolojileri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara hizmet veren Waxae, Yazılım uygulamaları alanında başta Amerika olmak üzere toplamda altı farklı çözüm ortağı, donanım çözümleri konusunda ise başta Türkiye olmak üzere Amerika, İtalya, Filipinler ve Çin’in de aralarında bulunduğu ülkelerdeki partnerleriyle birlikte özel sistemler üreterek hizmet vermektedir.

Yazılım ve donanımı birlikte entegre ederek yazılım uygulamaları geliştirmenin yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştirir. Altyapı alanında ise yönetilen hizmetler sunar ve bakım-destek hizmetleri verir. Ayrıca tüm uzmanlık alanları konularında danışmanlık da sağlar.

Türkiye’nin önde gelen birçok şirketiyle çalışan Waxae’nin kurumsal hizmetleri; büyük işletmeler, stratejik müşteriler ve kamu gibi farklı seviyelerde sunulur.